İDEAL ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM KURUMU

HAKKIMIZDA

SİLAHLI VE SİLAHSIZ ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ

İstanbul’un en eski ve en fazla güvenlik sertifikası veren, özel güvenlik kursu; İDEAL Özel Güvenlik Eğitimi Merkezimiz, bugüne dek yaklaşık olarak 45.000 kişiyi özel güvenlik sertifikası sahibi yapmıştır. Bunun yanı sıra, vermiş olduğu eğitim sonrasında da iş edindirme konusunda en üst sırada yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

(İş garantisi vermediğimizi, ancak iş konusunda da yardımcı olabilmek adına, kurum olarak üzerimize düşen her türlü görevin gayreti içerisinde olacağımızın taahhüdünü verdiğimizi özellikle belirtmek isteriz.)

hakkımızda

Bir Sesa Group Markasıdır.

01

MİSYONUMUZ

İdeal Özel Güvenlik; Özel güvenlik sektöründe çağdaş gelişim, değişim ve bilginin ışığında, uzman kadro ve teknoloji desteği ile, fiziki imkanları ve yöntemleri kullanarak, hizmet vermeyi ve sektörel başarı çizgisini daima yükseltmeyi hedeflemektedir. Sektörde öncü, yönlendirici, yapıcı, lider, inanılan, güvenilen, dürüst, saygı duyulan nitelikli bir güvenlik şirketi ve eğitim kurumu olmayı amaçlamaktadır.

02

VİZYONUMUZ

“Güvenli ve huzurlu yaşamaya” katkı sağlamak temel ilkesi ile, savunduğu ortak değerler doğrultusunda, hizmet sunduğu alanlarda dış müşteri ve iş ortakları memnuniyetini esas alarak; çağdaş değişim ve gelişim rüzgarını, mücadeleci ruhu ile yakalamayı; güvenilir, dürüst ve uzman personeli ile hizmet vermeyi; nitelikli ve bilimsel eğitim anlayışı ile sektöründe önder olmayı hedeflemektedir.

NEDEN BİZ?

Neden İdeal Özel Güvenlik Eğitim Kurumlarını Tercih Etmelisiniz:

Kaliteli Eğitim

Sınırsız Atış Eğitimi

Yüksek Başarı Oranı

Müşteri Memnuniyeti

telefon
whatsapp